Oświetlenie sklepów

Oświetlenie sklepów

Na dobrą sprzedaż przekłada się wiele czynników takich jak fachowa i miła obsługa klienta, wystrój sklepu, dobór produktów i ich ekspozycja. Jedną z najistotniejszych składowych ostatniego czynnika jest dobre oświetlenie. My wiemy jak to zrobić i mamy do tego doskonałe narzędzie w postaci wyselekcjonowanych lamp z dużą gamą możliwości kształtowania oświetlenia. Jeżeli chcesz dobrze oświetlić swój sklep, aby jak najlepiej wyeksponować swoje produkty, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Oświetlenie LED Roblon

Roblon Cube 01

Lampa LED Roblon Cube 01

Elegancka, dobra i energooszczędna. Seria Cube nawiązuje do modnych kwadratowych lamp na źródła światła QR111 lub AR111. Pasują do nowoczesnych wnętrz, a parametry świetlne pozwalają na stosowanie w miejscach, gdzie światło musi być perfekcyjne.
WWW PDF

Roblon Signle 12

Lampa LED Roblon Single 12

Niezbędna w każdym sklepie, wszechstronna lampa LED typu downlighter, dedykowana przede wszystkim do świetlania półek. Wyposażona w japońskie diody Xicato dające doskonałej jakości światło.
WWW

Roblon Single 11

Lampa LED Roblon Single 11

Silny naświetlacz z możliwością regulacji kąta wychylenia. Umożliwia oświetlenie obrazów, półek, ścian oraz innych obiektów. Roblon gwarantuje, że cokolwiek nim oświetlisz, będzie wyglądało znakomicie dzięki japońskim diodom Xicato.
WWW PDF

Roblon Single 09

Lampa LED Roblon Single 09

Sprytny regulowany downlight, dostępny również z kwadratową ramką. Cofnięte źródło światła ogranicza przeszkadzające olśnienie. Silne diody Xicato zapewniają strumień światła 880lm z CRI=97 dla barwy światła 4000K.
WWW PDF

Roblon Track 02

Lampa LED Roblon Track 02

Lekki, zgrabny i mocny – tak można scharakteryzować lampę Track 02. Doskonała i wszechstronna lampa do sklepów i galerii sztuki.
WWW PDFZastosowanie

 • oświetlenie gablot
 • sklepy
 • galerie
 • muzea
 • wystawy

Oświetlenie LED Altatensione

Altatensione Link 14 Luna

Lampa LED Altatensione Link 14 Luna

Seria Link to delikatne i estetyczne lampy o dużej mocy, zaprojektowane przez Nicole Del Lungo. Zostały wyposażone w diody typu COB, dzięki czemu dysponują silnym strumieniem świetlnym. Występują w wersji z kątem świecenia 15, 25 lub 40°. Seria Link jest idealna do oświetlenia sklepowego, a wersja Luna służy do instalacji na szynach Eurotrack.
WWW PDF

Altatensione Link 14 Long

Lampa LED Altatensione Link 14 Long

Seria Link to delikatne i estetyczne lampy o dużej mocy, zaprojektowane przez Nicole Del Lungo. Zostały wyposażone w diody typu COB, dzięki czemu dysponują silnym strumieniem świetlnym. Występują w wersji z kątem świecenia 15, 25 lub 40°. Seria Link jest idealna do oświetlenia sklepowego, a wersja montowana powierzchniowo doskonale nadaje się do miejsc w których nie można wpuścić oprawy w sufit.
WWW PDF

Altatensione Link 14x4 Trim Adj

Lampa LED Altatensione Link 14x4 Trim Adj

Seria Link to delikatne i estetyczne lampy o dużej mocy, zaprojektowane przez Nicole Del Lungo. Zostały wyposażone w diody typu COB, dzięki czemu dysponują silnym strumieniem świetlnym. Występują w wersji z kątem świecenia 15, 25 lub 40°. Wersja wpuszczana w sufit z opcją bez ramki to jeden z najnowocześniejszych sposobów na doskonałe oświetlenie powierzchni sklepowych.
WWW PDF

Altatensione Diamond Recessed

Lampa LED Altatensione Diamond Recessed

Połączenie dużej ilości światła i wysokiej jakości. Doskonale zastępuje używane do tej pory lampy bez straty w ilości i jakości światła. Kilka wersji z różnymi kątami światła i temperaturami barwowymi pozwala dobrać lampy tak, aby oświetlenie trafiało dokładnie tam gdzie jest potrzebne.
WWW PDF

Altatensione Diamond Luna

Lampa LED Roblon Diamond Luna

Połączenie dużej ilości światła i wysokiej jakości. Doskonale zastępuje do tej pory używane lampy bez straty w ilości i jakości światła. Kilka wersji z różnymi kątami światła i temperaturami barwowymi, pozwala dobrać lampy tak, aby oświetlenie trafiało dokładnie tam gdzie jest potrzebne. Wersja Luna przystosowana jest do instalacji na szynach Eurotrack.
WWW PDFZastosowanie

 • oświetlenie gablot
 • sklepy
 • galerie
 • muzea
 • wystawy

Sklep z pamiątkami i książkami

Rezydencja królewska w Fontainebleau, Francja
Architekt: Patrick Ponsot, projektant: Julien Kolmont de Rogier

Sklep z pamiątkami i książkami, rezydencja królewska w Fontainebleau, Francja<br />Architekt: Patrick Ponsot, projektant: Julien Kolmont de RogierSklep z pamiątkami i książkami, rezydencja królewska w Fontainebleau, Francja<br />Architekt: Patrick Ponsot, projektant: Julien Kolmont de RogierSklep z pamiątkami i książkami, rezydencja królewska w Fontainebleau, Francja<br />Architekt: Patrick Ponsot, projektant: Julien Kolmont de RogierSklep z pamiątkami i książkami, rezydencja królewska w Fontainebleau, Francja<br />Architekt: Patrick Ponsot, projektant: Julien Kolmont de Rogier


Winiarnia „Cantina Gentile”

Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT Lab

Winiarnia „Cantina Gentile”<br />Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT LabWiniarnia „Cantina Gentile”<br />Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT LabWiniarnia „Cantina Gentile”<br />Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT LabWiniarnia „Cantina Gentile”<br />Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT LabWiniarnia „Cantina Gentile”<br />Architekci: Pierluigi Giove i Massimo Le Pera, projekt oświetlenia: AT Lab


Rasenti Home and Design Showroom

Olbia, Włochy
Architekt: Marcello Scano

Rasenti Home and Design Showroom, Olbia, Włochy<br />Architekt: Marcello ScanoRasenti Home and Design Showroom, Olbia, Włochy<br />Architekt: Marcello ScanoRasenti Home and Design Showroom, Olbia, Włochy<br />Architekt: Marcello Scano


Laber - Showroom Rossana Pesaro

Laber - Showroom Rossana PesaroLaber - Showroom Rossana PesaroLaber - Showroom Rossana PesaroLaber - Showroom Rossana Pesaro


IBM Forum

Londyn, Wielka Brytania
© Roblon A/S

IBM Forum, Londyn, Wielka Brytania<br />© Roblon A/SIBM Forum, Londyn, Wielka Brytania<br />© Roblon A/SIBM Forum, Londyn, Wielka Brytania<br />© Roblon A/SIBM Forum, Londyn, Wielka Brytania<br />© Roblon A/S

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie zgadzasz się na korzystanie z plików cookies, możesz wyłączyć ich obsługę
w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Zasadach korzystania i polityce prywatności.